ОГЛЯД НОВИН ГЛОБАЛЬНОГО ҐРУНТОВОГО ПАРТНЕРСТВА

I. Відбувся у віртуальному форматі Глобальний симпозіум з ґрунтів, як джерела продовольства (Global Symposium on Soils for Nutrition)

З 26 до 29 липня 2022 року у віртуальному форматі відбувся «Глобальний симпозіум з ґрунтів, як джерела продовольства (GSOIL4N)», проведений Глобальним ґрунтовим партнерством на базі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Девіз симпозіуму — “Soils, where food begins”, звучить українською мовою як «Ґрунти, з яких починається їжа».

Декілька ключових моментів симпозіуму:

  • більше ніж 9000 зареєстрованих учасників/відвідувачів;
  • понад 80 презентацій від науковців з усього світу, 13 з яких — від українських ґрунтознавців, причому 8 (!) — від науковців ННЦ “ІГА імені О.Н.Соколовського”;
  • вісім годин пленарних засідань із залученням 9-ти високоповажних гостей та 21-го ключового спікера — учених світового рівня; за участі більше 4000 слухачів у 1-й день, більше 3500 слухачів у 2-й день и більше 2500 слухачів у 3-й день симпозіуму.

Більш розгорнуту інформацію про Симпозіум GSOIL4N та участь у ньому українських науковців буде розміщено на сайті Інституту цього тижня.

II. Як уже повідомлялось, 23–25 травня 2022 року у віртуальному форматі відбулася ювілейна 10-та Пленарна асамблея Глобального ґрунтового партнерства (ГҐП).

Крім того, 30 червня 2022 року, також в режимі онлайн, відбулася позачергова сесія Десятої Пленарної асамблеї Глобального ґрунтового партнерства.

У цих глобальних заходах взяли участь представники організацій-партнерів ГҐП від переважної більшості країн світу, зокрема й від України.

ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ 10-ої сесії Пленарної Асамблеї ГҐП можна переглянути мовою оригіналу на сайті ФАО, а також українською мовою на сайті ННЦ ІҐА.

ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ позачергової сесії 10-ої Пленарної Асамблеї ГҐП можна переглянути мовою оригіналу на сайті ФАО.

III. ПЛАН ЗАХОДІВ Глобального ґрунтового партнерства до кінця 2022 р.