19 травня 2020 року співробітники Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» - завідувач лабораторії польових досліджень з добривами та управління якістю продукції, кандидат сільськогосподарських наук Аліна Ревтьє-Уварова та головний фахівець Відділу науково-економічної діяльності, інновацій та координації міжнародного співробітництва, заступник Координатора співробітництва України з Глобальним ґрунтовим партнерством Аркадій Лєвін взяли участь у першому вебінарі: Стосовно імплементації Міжнародного кодексу поведінки щодо сталого використання і менеджменту добрив (Кодекс Добрив), проведеного під егідою Глобального ґрунтового партнерства.
Порядок денний:
14:00-14:05 | ВІДКРИТТЯ: Ms. Maria Helena Semedo, заступник генерального директора, ФАО
14:05–14:15 | КЛЮЧОВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ: «Стан і проблеми родючості ґрунтів та використання добрив у світі», Prof. Gary Pierzynski, ITPS, Канзаський державний університет, США
14:15–14:25 | ГЛОБАЛЬНА ВІДПОВІДЬ: «Запровадження Міжнародного кодексу поведінки щодо сталого використання та менеджменту добрив», Ms. Zineb Bazza, ФАО
14:25–14:55 | ВІДКРИТА СЕСІЯ: Як виконувати (реалізувати) Кодекс добрив?
14:55–15:00 | ЗАКЛЮЧЕННЯ (висновки) Mr Eduardo Mansur, директор відділу земельних і водних ресурсів, ФАО.
Модератор: Mr Ronald Vargas, (Рональд Варгас), ФАО
Як основне положення вебінару було зазначено, що Міжнародний кодекс поведінки щодо сталого використання та менеджменту добрив (Кодекс добрив) є важливим інструментом розумного використання добрив у рамках Цілей сталого розвитку та на шляху до раціонального управління ґрунтовими ресурсами.
За опитуванням учасників вебінару щодо застосування добрив у регіональному аспекті було визначено, що 38 % вважає внесення добрив у регіоні надлишковим, 14 % – недостатнім та 48 % – що добрива використовуються неналежним чином.
На ключове питання щодо можливості імплементації Кодексу добрив у країні більше 90 % учасників відповіли позитивно.
За результатами роботи вебінару всім зареєстрованим учасникам буде надіслано електронною поштою звіт про зустріч.
Більш детальна інформація на сайті ФАО: http://www.fao.org/global-soil-partnership/resources/events/detail/en/c/...