Радий вітати Вас на сайті Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського» – провідного науково-методичного центру, який очолює й координує науково-дослідні роботи з питань ґрунтознавства, агрохімії та охорони ґрунтів. Нині Інститут – це сучасний, динамічний, інноваційний центр, відкритий для співпраці.
Місія Інституту – здійснення вагомого внеску в суспільний розвиток шляхом виконання фундаментальних і прикладних досліджень для генерування нових наукових знань, їх поширення, сприяння науково-технічному прогресу й сталому розвитку аграрного сектора економіки.
Інститут має розвинену інфраструктуру, що відповідає основним напрямам його діяльності, якісний кадровий потенціал, тісні зв’язки з виробництвом і плідно співпрацює з багатьма вітчизняними й зарубіжними партнерами.
Інститут готовий надавати допомогу в підвищенні ефективності Вашого аграрного бізнесу шляхом підвищення родючості ґрунту й раціонального застосування агрохімікатів. Зокрема, ми пропонуємо:
- проведення ранньовесняної ґрунтової діагностики азотного живлення озимих культур і розробку рекомендацій щодо їх підживлення;
- ґрунтове та ґрунтово-меліоративне обстеження полів з наданням відповідної аналітичної та картографічної інформації;
- новітні технології удобрення для одержання зерна високої якості та заощадження добрив;
- технології оптимального застосування мікроелементів і біологічних препаратів для суттєвого підвищення врожайності сільськогосподарських культур;
- розроблення та впровадження інноваційних технологій виробництва й застосування органо-мінеральних добрив, переробки та раціонального використання місцевої органічної сировини;
- оперативний моніторинг стану посівів з використанням дистанційно пілотованих літальних апаратів;
- експрес-оцінку ерозійної небезпеки земель та оптимізацію ґрунтозахисних заходів внутрішньогосподарського землеустрою;
- впровадження комп’ютерної програми «Інформаційно-аналітична система організації та управління сільськогосподарським виробництвом» для підвищення ефективності керування агровиробництвом;
- взаємовигідне впровадження інших розробок Інституту.
Інститут запрошує до співпраці наукові та навчальні заклади, підприємства й організації для проведення спільних наукових досліджень, розширення експериментальної бази, впровадження результатів наукових досліджень у практичну діяльність.
Ми можемо виконувати Ваші разові та періодичні замовлення в рамках господарських договорів, віддаючи перевагу співпраці на постійній основі з укладанням, наприклад, рамкових договорів про науково-технічний супровід Вашого аграрного бізнесу.
Звертайтеся до нас і ми будемо раді надати відповіді на всі Ваші запитання.
З повагою та надією на |
Святослав Балюк |