В. В. Шимель

Збірка ілюстрацій та анотацій до лекцій, прочитаних для слухачів курсів підвищення кваліфікації НААН в Національному науковому центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» у червні, липні 2021 року

Рік видання: 

До збірки включено всі лекції наукових співробітників Інституту, прочитані онлайн (на платформі ZOOM) для слухачів курсів із підвищення кваліфікації НААН з 29 червня до 2 липня 2021 року.  

Метою лекцій було представити наукові результати діяльності підрозділів Інституту за програмами наукових досліджень НААН, а також за тематикою пошукових робіт та досліджень, ініційованих українськими та зарубіжними організаціями. Розглянуто сучасні методи дослідження органічної частини ґрунту і складових гумусу, новітні технології управління ґрунтовим органічним вуглецем, сучасні хімічні методи діагностики азотного, фосфатного і калійного стану ґрунтів України і методи оперативної ґрунтово-рослинної діагностики. 

Книга I
Книга II

Путівник польових дослідів ДП «Дослідне господарство «Граківське» ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського»

Рік видання: 

Надано історичну довідку про дослідну справу на території Граківського та Коротичанського дослідних полів ДП «ДГ «Граківське» ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського». Наведено схеми польових дослідів – тривалих стаціонарних, короткотривалих, розвідувальних та інших, які ведуть наукові підрозділи Інституту впродовж 2015-2019 років. Виокремлено результати ґрунтового обстеження території дослідних полів, наведено опис профілів і карти ґрунтів. Представлено перелік апробованих і впроваджених наукових розробок 2015-2019 рр. та проведених досліджень на комерційній основі. Висвітлено найвагоміші наукові праці, що містять результати досліджень, проведених на дослідних полях, і рекомендації для їх практичного втілення.

Ціна з ПДВ: 

111.00 грн

Комплекс прийомів щодо формування і сталого функціонування рекультивованих ґрунтів. Науково-методичні рекомендації.

Рік видання: 

В науково-методичних рекомендаціях запропоновано комплекс заходів щодо оптимізації технічного і біологічного етапів рекультивації земель, що унеможливлює деградаційні процеси та сприятиме раціональному використанню рекультивованих земель.

Рекомендації рекомендовано для керівників, вчених, спеціалістів, які своєю діяльністю причетні до сфери використання і охорони земель, для підприємств, організацій та установ, що виконують роботи, пов’язані з порушенням ґрунтового покриву, та проектних установ, що розробляють проекти рекультивації земель; викладачів, студентів вищих та середніх навчальних закладів відповідного профілю, аспірантів, докторантів.

 

Ціна з ПДВ: 

21.04 грн

Концепція рекультивації земель, порушених за відкритого та підземного видобутку корисних копалин

Рік видання: 

Вперше підготовлено Концепція рекультивації земель, порушених за відкритого та підземного видобутку корисних копалин. У її розробці взяли участь спеціалісти і вчені Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара та Дніпропетровського державного аграрного університету.

Розраховано на керівників, вчених, спеціалістів, які своєю діяльністю причетні до сфери використання і охорони земель, для підприємств, організацій та установ, що виконують роботи, пов’язані з порушенням ґрунтового покриву, та установ, що розробляють проекти рекультивації земель; викладачів, докторантів, аспірантів, студентів вищих навчальних заходів I-IV рівня акредитації відповідного профілю.

Ціна з ПДВ: 

17.39 грн

Методичні рекомендації розрахунку потреби мінеральних добрив на прогнозований валовий збір урожаю з корегуванням його на фактичні погодно-кліматичні умови поточного року

Рік видання: 

Методичні рекомендації розроблено на підставі Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 327 від 05.06.2012 р. У рекомендаціях викладено методику розрахунку потреби мінеральних добрив на прогнозований валовий збір сільськогосподарських культур. Проведено розрахунки потреби мінеральних добрив для України та Харківської області на період до 2015 року. За даною методикою норми мінеральних добрив та їх потребу розраховують за нормативами виносу поживних речовин 1 ц урожаю та прогнозованим валовим збором.

Розроблено методичні підходи до корегування прогнозованого валового збору сільськогосподарських культур на погодно-кліматичні умови поточного року. Методичні рекомендації розраховано на спеціалістів-виробників аграрного сектору.

Ціна з ПДВ: 

4.67 грн